Harmoniky

Vítejte na portálu pro Harmonikáře!

Ať již hledáte nový nástroj anebo výukové lekce hraní na harmoniku, je tu pro Vás portál Harmoniky.cz.

  • Foukací harmoniky
  • Tahací harmoniky
  • Akordeony
  • Heligonky
  • Harmonia

Služby pro Harmonikáře:

  • Prodej harmonik
  • Opravy harmonik
  • Aukce harmonik
  • Bazar harmonik, výkup harmonik
  • Ladění harmoniky

NotyNaKlavír.cz umožňuje neomezené sdílení notových záznamů

Na vlnách internetu se rozjel zcela jedinečný projekt s názvem NotyNaKlavír.cz. Umožňuje členům vyhledat noty k hudebním skladbám ve sbírkách partitur jiných členů.

Na vlnách internetu se rozjel zcela jedinečný projekt nesoucí název NotyNaKlavír.cz. Tento hudebně orientovaný server spojuje zábavu, přátelství, vzdělání a společné zájmy. Tato novinka na českém internetu umožňuje svým členům vyhledat noty k hudebním skladbám, které si již léta toužili zahrát, ale neměli před sebou osnovy se záznamem melodie.

NotyNaKlavír.cz funguje na bázi komunity. Uživatelé se registrací stávají součástí hudebního společenství, přičemž si sami určí, jakou roli budou zastávat. Ti co hledají mohou využít katalog not anebo vytvářet poptávky po vytoužených melodiích, naopak nabízející snadno vloží nabídku ke sdílení notovin. Přihlášení členové si mohou noty mezi sebou navzájem vyměňovat a přitom si sami určovat podmínky výměny. Nutno zmínit, že o notách či partiturách se dozvíte z katalogu not mnoho detailů: formát pokladů (text, obrázek či pdf), rozsah, hudební úpravu apod.

Myšlenka na založení NotyNaKlavír.cz se zrodila v momentě, kdy jsem si uvědomil, že studium nástroje či zpěvu se bez šíření notových záznamů neobejde. Stejně jako při studiu dějin umění pozorujete, analyzujete a jistým způsobem i napodobujete vybraná díla výtvarných umělců, při studiu hudební nauky je to stejné. Edukativní složka projektu je všudypřítomná, ale záleží nám také na čistém potěšení našich hudebních členů,“ vyjádřil se ke stěžejní myšlence nového serveru její propagátor Petr Rychlý.

Nový projekt v žádném případě neporušuje autorský zákon, je založen na principu dobrovolného sdílení, uživatelé se mohou navzájem kontaktovat a domlouvat na podmínkách zapůjčení transkripcí.

Zpěváci, klavíristé, flétnisté, kytaristé a další hráči na hudební nástroje mohou prostřednictvím portálu NotyNaKlavír.cz trénovat své dovednosti a poznávat nové melodie.

Veškeré informace naleznete na oficiálních stránkách projektu:

www.notynaklavir.cz

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

NotyNaKlavír.cz umožňuje neomezené sdílení notových záznamů

Na vlnách internetu se rozjel zcela jedinečný projekt s názvem NotyNaKlavír.cz. Umožňuje členům vyhledat noty k hudebním skladbám ve sbírkách partitur jiných členů. Více ...

Foukací harmoniky

obrazek Harmoniky, přesněji foukací harmoniky jsou hudební nástroje, které by neměli chybět v žádné kapse muzikanta. Jaké jsou dnes foukací harmoniky ? Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.